Футболісти ДДУВС зустрілися з гравцями футбольного клубу «Верес»

Здобувачі вищої освіти зустрілися з професійними гравцями, аби поспілкуватися та обмінятися досвідом.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сильні спортивні традиції та медалі змагань високих рівнів, тож у спортивному житті спілкування з однодумцями займає важливе місце.

Для збірної команди ДДУВС організували спільне тренування з футболістами «Верес» – рівненським футбольним клубом, гравцем української Прем’єр-ліги.

Легіонери «Вереса» Андрій Блізніченко, Дмитро Кльоц, Михайло Шестаков, Богдан Когут та інші потренувалися та поспілкувалися з командою університету. Гравці обох команд обмінялись досвідом, під час спілкування відчувалась дружня атмосфера.

Курсанти ДДУВС наприкінці зустрічі побажали команді «Верес» гарного виступу на полі та перемог: вже 7 жовтня 2023 року «Верес» гратиме зі спортивним клубом «Дніпро-1».