Практичне заняття офіцерів ДДУВС спільно з Національною гвардією України

Для постійного особового складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено практичні заняття з тактичної та вогневої підготовки. Заняття організовано на полігоні досвідченими інструкторами Національної гвардії України та кафедри тактико-спеціальної підготовки.

Тренування проходило за програмою підготовки офіцерів Національної гвардії, під час якого виконувались вправи курсу стрільб зі штурмових гвинтівок та пістолетів, відпрацьовано навички швидкісної стрільби з різних дистанцій.

В рамках тактичної підготовки увагу акцентовано на штурмових діях малих тактичних груп в окопах.

Отримані постійним особовим складом ДДУВС знання, навички та вміння у подальшому будуть впроваджені в освітній процес.

Проведення таких навчань заплановано для усього особового складу університету.