Вітання ректора Олександра Моргунова з Днем юриста

Від імені керівництва, науково-педагогічного складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ щиро вітаю вас з професійним днем!

День юриста в Україні набуло нового значення: це свято людей, які стоять на варті свобод української нації, та захищають від ворога гарантовані Конституцією права та свободи.

Вітаю всіх діючих правників та ветеранів юридичної служби: працівників поліції, служби безпеки, юстиції, нотаріату, виконавчої служби та адвокатів!

Вітаю юристів-науковців, які розвивають юридичну науку, та юристів, які сьогодні зустрічають цей день, звільняючи українську землю від окупантів.

Сьогодні ви всі працюєте на правовому фронті і документуєте воєнні злочини проти українців.

Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість! Бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди, добра, миру та найшвидшої Перемоги!

З повагою, ректор Олександр Моргунов