Триває другий етап спільних занять постійного особового складу ДДУВС з офіцерами Національної гвардії

Продовжуються теоретичні та практичні заняття офіцерів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Заходи організовані інструкторами Національної гвардії України та кафедрою тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

Навчання проходять на полігоні спільно з офіцерами Національної гвардії за їх програмою підготовки. Цього разу офіцери розглядали особливості користування бойовою системою управління тактичної ланки «Кропива»; вивчали тактичну медицину, проходили заняття зі спеціальної фізичної підготовки та з використання засобів зв’язку.

Весь особовий склад ДДУВС системно бере участь у таких заняттях. Знання та навички, отримані під час спільних занять з Національною гвардією України, впроваджуються в освітній процес.