Продовження спільних навчань офіцерів ДДУВС та Національної гвардії

Тривають спільні теоретичні та практичні заняття офіцерів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з офіцерами Національної гвардії України. Заходи організували та провели інструктори НГУ разом із представниками кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

На заняттях офіцери вивчали військову топографію: навчалися читати карти, визначати відстані і площі за топографічною картою, основні правила та вимоги оформлення і ведення бойових графічних документів.

Також розглядалися прийоми та способи орієнтування на місцевості, нанесення на карту цілей, орієнтирів та бойових порядків тощо.

Знання й навички, які представники ДДУВС отримали на спільних заняттях з офіцерами Національної гвардії, будуть впроваджені в освітній процес.