Курсанти ДДУВС нестимуть службу разом із прикордонниками

Курсанти 3 курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ візьмуть участь у заходах із забезпечення публічної безпеки і порядку під час дії воєнного стану на прикордонній території в одній із областей. Перед виїздом з курсантами проведено стройовий огляд та інструктаж.

Під час стройового огляду здійснили перевірку стану одностроїв курсантів та екіпіровки, необхідної для виконання завдань.

Ректор ДДУВС Олександр Моргунов наголосив на відповідальності, яка паде на курсантів, оскільки їх – представників області – будуть оцінювати як обличчя Дніпропетровщини та закладу вищої освіти зокрема. Він акцентував увагу на заходах особистої безпеки та етичній поведінці під час спілкування з громадянами.

Курсанти перебуватимуть у відрядженні протягом місяця: нестимуть службу разом із прикордонниками.