Бліц з чемпіоном: «Швидкі шашки» у ДДУВС

Здобувачі вищої освіти та викладачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у грі в шашки з майстром спорту Вірою Попругою.

Восени в Україні та всьому світі відзначають День шашок. Це інтелектуальний вид спорту, що виховує у гравців волю, витримку, вміння прораховувати ситуацію і сприяє розвитку й тренуванню пам’яті та уваги.

До Дня шашок у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели тематичний спортивний захід. Присутніх привітав перший проректор ДДУВС Олександр Юнін та президент Дніпровської міської федерації шашок Анатолій Панченко.

Здобувачі вищої освіти та викладачі ДДУВС зіграли у блискавичні шашки з Майстром спорту з шашок, чемпіонкою світу серед дівчат та чемпіонкою Європи серед молоді, призером чемпіонату Європи серед молоді з пауерліфтингу Вірою Попругою.

В заході взяли участь понад 90 учасників.

Вже другий рік поспіль Віра стабільно виборює золоті медалі на шашковій молодіжній Євроарені й демонструє якісну гру на дорослих чемпіонатах світу й етапах Кубку світу.