Курсанти ДДУВС тренувались у подоланні ситуативної смуги перешкод

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ удосконалили свої навички з подолання ситуативної смуги перешкод в умовах воєнного стану. Такі заняття проходять на постійній основі та удосконалюють фізичну підготовку здобувачів вищої освіти.

Смуга перешкод є одним із ключових елементів підготовки майбутніх поліцейських. Кафедра СФП із залученням представників спецпідрозділу «Корд» провели детальний інструктаж та показали варіанти, що прискорюють проходження всіх елементів.

Курсанти у бронежилетах, касках та поясній системі долали спеціальні перешкоди, максимально наближені до реальних умов.

Після проведення інструктажу також виконали безопорні та опорні стрибки, перелізання, відпрацювали навички балансування та переміщення по вузькій опорі, відпрацювали ситуацію з винесення з місця події пораненого бійця.

Участь у таких заняттях допомагає натренувати психофізичну витривалість, сформувати стресостійкість та готовність до ефективних дій в екстремальних ситуаціях, які можуть виникати під час виконання службових обов’язків.