ДДУВС вибороли перше місце у відкритому турнірі з волейболу «Осінній виклик»

14-15 жовтня 2023 року під егідою громадської організації «Волейбольна Асоціація «Дніпро-Воллей» в спортивному комплексі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури традиційно відбувся відкритий турнір з волейболу «Осінній виклик».

В змаганнях взяли участь 8 збірних команд закладів вищої освіти м. Дніпро та Дніпропетровської області, команди дитячо-юнацьких навчальних закладів та спортивних клубів у загальній кількості 96 спортсменів.

У фіналі чоловіча команда ДДУВС зустрілася з досвідченими гравцями СК УДХТУ Українського державного університету науки і технологій, де переконливо виграла з рахунком 2:0 за активної підтримки курсантів-вболівальників.

Щорічно кількість учасників турніру збільшується. Варто відзначити, що це вже другий вдалий чемпіонат цьогоріч: у травні 2023 р. збірна команда ДДУВС стала чемпіоном турніру «Весняний виклик». Наступним спортивним випробуванням для волейболістів ДДУВС стане «Зимовий виклик», який пройде вже у січні 2024 р.

Вітаємо членів збірної команди СК ДДУВС! Бажаємо нових спортивних перемог!