Видано навчальний посібник «Кваліфікація окремих кримінальних правопорушень проти воєнної безпеки України»

Посібник підготовлено колективом авторів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. У книзі висвітлено поняття та ознаки воєнної безпеки у системі національної безпеки України.

Автори навчального посібника, серед яких доктори та кандидати юридичних наук ДДУВС, відповіли на проблемні питання кваліфікації кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки, довкілля, громадської безпеки та у сфері охорони миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку з урахуванням чинного законодавства, практики його застування та сучасного стану наукового забезпечення протидії кримінальним правопорушенням, що зумовлені військовою агресією російської федерації.

Навчальний посібник стане у нагоді здобувачам вищої освіти, науковцям, практичним працівникам, ЗВО, які готують правників, працівників правоохоронних органів, прокуратури, судів.