Завершився другий етап навчально-практичних занять постійного особового складу ДДУВС з офіцерами Національної гвардії

Для офіцерів ДДУВС проведено теоретичні та практичні заняття з вогневої й тактичної підготовки. Цикл занять організовано досвідченими інструкторами Національної гвардії України та кафедрою ТСП ДДУВС.

Тренування проходили на полігоні Національної гвардії за програмою підготовки офіцерів НГУ. Представників ДДУВС ознайомлено з протитанковим озброєнням, комплексом для навчання стрільбі й пристрілки стрілецької зброї.

Офіцерами розглянуто особливості користування бойовою системою управління «Кропива». Окрім того, під час занять засвоєно курс тактичної медицини, опановані навички використання засобів зв’язку та військової топографії, читання карт. Офіцери дізнавалися прийоми та способи орієнтування на місцевості, проходили спеціальну фізичну підготовку тощо.

Усі знання й навички, отримані офіцерами ДДУВС на спільних заняттях з офіцерами Національної гвардії, будуть впроваджені в освітній процес.