Професор ДДУВС Борис Логвиненко отримав призове місце у всеукраїнському науковому конкурсі

У м. Хмельницький відбулось засідання Номінаційного комітету щорічного Конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання. Третє призове місце отримав професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС Борис Логвиненко.

На конкурс було подано вісімнадцять видань у восьми номінаціях. Борис Логвиненко представив на суд публіки свою роботу «Науково-практичний коментар до Дисциплінарного статуту Національної поліції України».

За результатами конкурсу у номінації «Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»: науковцю Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ присуджено третє місце.