Професорка ДДУВС – експертка тренінгу з теми впровадження системи Custody Records

На тренінгу обговорювались питання впровадження системи Custody Records в органах поліції. Захід пройшов у м. Києві в межах проєкту Ради Європи «Посилення правоохоронних органів України під час війни та у повоєнний період».

Предметом обговорення професорки кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Вікторії Рогальської з учасниками тренінгу стали питання стандартів затримання особи та забезпечення прав затриманих.

Вікторія Рогальська представила учасникам тренінгу напрацювання кафедри з цієї теми – посібник «Затримання у кримінальному провадженні» та відповідні методичні рекомендації.

Довідково: Custody Records – система, що забезпечує фіксацію всіх дій щодо затриманої особи, починаючи з моменту її фактичного затримання та протягом усього періоду перебування у поліцейському відділку та ізоляторі тимчасового тримання.