Курсанти ДДУВС поглиблюють знання із ювенальної превенції

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшло факультативне заняття за темою «Особливості адміністративної діяльності підрозділів ювенальної превенції в кімнатах, дружніх до дітей».

Факультатив провели з метою поглиблення знань законодавства, набуття навичок у роботі з документацією та  відпрацювання вмінь щодо встановлення контакту з дітьми, враховуючи їх вікові особливості.

Заняття провели доцент кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Карина Пісоцька та  т.в.о. завідувача навчально-наукової лабораторії з дослідження проблем превентивної діяльності, майор поліції Ірина Дрок.

На початку заняття курсанти отримали ситуативне завдання й алгоритм роботи. Після виконання завдань обговорили недоліки та проблемні моменти, з якими стикнулися здобувачі під час його виконання.