Поточні закупівлі (Медичне обладнання для навчання та відпрацювання надання невідкладної допомоги (в рамках реалізації грантовой програми Erasmus +, за темою ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтовне навчання з невідкладної допомоги»))

Поточні закупівлі

Курсанти ДДУВС пройшли тренінг щодо особливостей виконання службово-бойових завдань підрозділами водної поліції України

Науково-педагогічними працівниками кафедри ТСП та поліцейськими водної поліції УПП ДПП НПУ в Дніпропетровській області для здобувачів вищої освіти проведено бінарні заняття з тактичної підготовки щодо особливостей оперативно-службової та службово-бойової діяльності підрозділу.

У ДДУВС відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова і право»

Захід організовано кафедрою українознавства та іноземних мов ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Участь у конференції взяли понад 200 здобувачів освіти та понад 50 науковців, практиків, дослідників з різних регіонів України.

Культурно-просвітницькі та патріотичні заходи з курсантами ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ в рамках кураторської години відвідали музей сучасної українсько-російської війни та музей історії ДДУВС.