У ДДУВС пройшла нарада з кураторами навчальних груп

Організаційна робота, документообіг, виховна робота та волонтерство – викладачам довели детальну інформацію щодо роботи в групах.

Завідувач відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи Наталія Карнаух та завідувач відділення психологічного забезпечення Сергій Вишневський провели нараду з кураторами навчальних груп ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Присутнім кураторам роз’яснювали «Положення про організацію роботи кураторів». Зокрема, звернули увагу на правильне оформлення службової документації та на важливість проведення заходів з виховної роботи патріотичного спрямування зі здобувачами вищої освіти. Наталія Карнаух зазначила необхідність волонтерської діяльності на постійній основі.

Сергій Вишневський розповів про роботу психологічного відділення та про заходи, що заплановано структурним підрозділом.