Курсанти ДДУВС пройшли тренінг щодо особливостей виконання службово-бойових завдань підрозділами водної поліції України

Науково-педагогічними працівниками кафедри ТСП та поліцейськими водної поліції УПП ДПП НПУ в Дніпропетровській області для здобувачів вищої освіти проведено бінарні заняття з тактичної підготовки щодо особливостей оперативно-службової та службово-бойової діяльності підрозділу.

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у патрулюванні акваторії міста Дніпро, відпрацювали завдання з виявлення та затримання правопорушника під час вчинення ним протиправної дії на воді.

Особливу увагу акцентовано на діях малих тактичних груп при наближенні до берегової лінії, затриманні правопорушника та його конвоюванні.