Міжнародна співпраця: представники Консультативної місії Європейського Союзу відвідали ДДУВС

Представники підрозділу КМЄС з питань роботи поліції зустрілися з ректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та обговорили питання щодо навчання поліцейських для роботи на деокупованих територіях.

Ректор ДДУВС Олександр Моргунов привітав гостей та подякував їм за співпрацю, підтримку університету й держави у тій боротьбі, що веде Україна.

Керівник підрозділу КМЄС з питань роботи поліції Сьорен Рай зазначив, що представники Місії зацікавлені у підготовці тренерів. Саме ці тренери потім будуть задіяні у подальшій підготовці поліцейських для несення служби на деокупованих територіях.

В рамках візиту представники КМЄС оглянули матеріально-технічну базу університету.