ДДУВС – із турботою про довкілля

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ ініціювали акцію «Чисте довкілля». Майбутні правоохоронці висадили на території навчального закладу молоді саджанці берези.

Здобувачі вищої освіти переконані – навіть попри війну, збереження навколишнього середовища є гостро важливим для сьогодення й майбутніх поколінь. Саме тому курсанти активно долучаються до міських та всеукраїнських екологічних акцій, а також ініціюють власні. Так, днями власноруч прикрасили територію університету молодими деревами берези.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, розуміємо, що не повинні забувати про довкілля. Саме з цією метою і взяли участь в екологічній акції», – зазначають майбутні правоохоронці.