Кубок ректора ДДУВС із практичної стрільби: швидкість, влучність, професіоналізм

На стрілецькому полігоні пройшли змагання на Кубок ректора ДДУВС із практичної стрільби. Участь взяли збірні команди структурних підрозділів, сформовані з постійного та перемінного особового складу університету та Управління КОРД ГУНП в Дніпропетровській області.

За підсумками змагань в особистій першості перемогу виборов курсант другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Андрій Бондаренко.

Друге місце посів декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Олексій Камишанський.

Третє місце виборов професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Роман Опацький.

У командному заліку переможцем та володарем Кубку ректора ДДУВС-2023 стала команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Другою – збірна команда ННІ заочного навчання та Запорізького центу первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Третє місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС.

Змагання на Кубок ректора ДДУВС із практичної стрільби стануть традицією та проходитимуть щорічно.