Курсанти ДДУВС відвідали прем’єру документального фільму про Маріуполь

У дніпровському освітньо-культурному просторі «Гончаренко центр» презентували документальну стрічку «Imagine: War». Ексклюзивний показ фільму відвідали і курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

«Imagine: War» – фільм про окупацію Маріуполя, знятий 17-річним Владиславом П’ятіним-Пономаренком. З перших днів повномасштабного вторгнення він фіксував події на аматорську техніку – власний телефон або ж вебкамеру ноутбука. Стрічку змонтував, спираючись на записи особистого щоденника.

Курсанти побачили, як хлопець переживав півтора місяці окупації: у підвалі багатоповерхівки, практично без їжі та води, при постійних обстрілах. Від побаченого залишилися під глибоким враженням, а після перегляду змогли особисто поспілкуватися з Владиславом по відеозв’язку.

«Сенс фільму не тільки в жахіттях, які відбувалися з нашим містом, але і в нашій силі та єдності. Ми підтримуємо один одного, нас об’єднує любов до рідного Маріуполя», – поділився з курсантами молодий режисер.