Надійний тил: курсанти ДДУВС плетуть сітки для військових

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не припиняють волонтерської діяльності. Днями знову практикувалися у плетінні сіток – готові вироби поїдуть у гарячі точки фронту.

Сітки виготовляли на базі волонтерського осередку «ПавуЧари з Дніпра», з яким курсанти співпрацюють ще з початку повномасштабного вторгнення. Майбутні правоохоронці досить ініціативні, адже розуміють: волонтерська допомога є вагомим внеском у перемогу наших Збройних сил. Маскувальні сітки завжди у попиті на фронті: вони широко застосовуються для маскування озброєння, військової техніки та інженерних споруд від різних методів розвідки противника.

Окрім сіток, здобувачі вищої освіти шили подушки для закладів медичної освіти, де наразі багато поранених військових. Стараннями курсантів період лікування та адаптації наших воїнів проходитиме більш комфортно.