Курсанти ДДУВС ознайомились з роботою суду

Здобувачі вищої освіти відвідали Жовтневий районний суд м. Дніпро. Курсанти мали змогу поглибити свої знання, спостерігаючи за роботою установи під час воєнного стану. Факультативні заняття в суді тривали протягом тижня.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ сприяє практичному засвоєнню знань, отриманих здобувачами вищої освіти.

Під час відвідування суду курсанти мали змогу порівняти теорію із практичним застосуванням норм кримінального процесуального законодавства.

Курсанти були присутніми під час розгляду справ щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння ним, шляхом зловживання службовим становищем, шахрайства, порушення правил безпеки дорожнього руху, державної зради.

«Після пар ми прямували на факультативні заняття, які проходили в суді. Це надцікаво: судді навіть давали нам домашні завдання. Наприклад, під час судового розгляду було заявлено клопотання прокурором, і суддя просить курсантів вдома подумати і пояснити, чому б саме так вони прийняли рішення, та якою нормою закону керувалися», – поділилася курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Катерина Мозоль.