Шановні студенти!

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Університет Вітовта Великого запрошує вас подати заявку на зимовий курс литовської мови та культури , який буде проведено з 2 до 31 січня 2024. Участь можлива в онлайн форматі, або оффлайн у столиці Вільнюсі.

Цієї зими на вас чекають 4 тижні інтенсивних уроків литовської мови, різноманітні соціокультурні лекції, майстер-класи, екскурсії, нові знайомства та багато іншого!

Для іноземців та іноземців литовського походження є можливість отримати стипендію (для оффлайн курсу) або звільнення від навчання (для онлайн-курсу).

Подача заявок для кандидатів на навчання за стипендіальною програмою відкрита до 5 листопада.

Додаткову інформацію, вимоги та реєстраційні форми ви можете знайти на веб-сайті Балтійського літнього університету.

P.S. Не можете взяти участь у курсі цієї зими? Тоді приєднуйся влітку! Маєте додаткові запитання? Зв’яжіться з нами через bsu@vdu.lt, sigita.remeikiene@vdu.lt