Профорієнтація на часі: майбутні абітурієнти завітали до ДДУВС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ системно веде профорієнтаційну роботу з учнями старших класів: фахівці закладу вищої освіти проводять виїзні акції у школах та ліцеях. Цього разу до ДДУВС завітали учні Дніпровського ліцею інформаційних технологій.

Під час ознайомчого заходу для майбутніх абітурієнтів проведено заняття з основ вогневої підготовки в мультимедійному тирі та ознайомчу лекцію щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Ліцеїсти відвідали залу судових засідань у ролі учасників засідання та шукали приховані предмети на полігоні «Протидія організованій злочинності та корупції» під керівництвом викладачів ДДУВС.

Наприкінці ліцеїсти відвідали інтерактивний клас та психотренінговий комплекс університету.