У ДДУВС обговорили подвиги захисників України

У ДДУВС пройшло засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми кримінального права». Темою заходу стала «Збройна агресія російської федерації проти України: події, подвиги українських військових».

На засіданні гуртка проаналізували зміни в кримінальному законодавстві та обговорили етапи збройної агресії рф. Захід відкрила старший викладач кафедри кримінального права та кримінології Світлана Корогод. Разом із доцентом Вадимом Хащевим курсанти розглянули зміни до чинного законодавства, зокрема – до Кримінального кодексу України.

Участь у роботі гуртка взяли курсанти 2 та 3 курсів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції й науково-педагогічні працівники.

На знак вшанування подвигів українських військових курсанти переглянули відео зі зверненням працівників ДДУВС, які на сьогоднішній день несуть службу в Збройних Силах України, до здобувачів освіти.