Засідання Вченої ради ДДУВС

Під головуванням ректора Олександра Моргунова відбулося чергове засідання Вченої ради Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Під час наукового заходу були внесені зміни до персонального складу Вченої ради, затверджено звіт про роботу приймальної комісії ДДУВС у 2023 році.

Також учасники заслухали та підтримали доповідь про удосконалення внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в ДДУВС в умовах дії воєнного стану.

Вчена рада затвердила теми дисертаційних досліджень докторантів та аспірантів (ад’юнктів), Положення про раду із забезпечення якості освітньої діяльності ДДУВС та зміни в Положення про присвоєння вчених звань науково-педагогічним та науковим працівникам.

Наприкінці засідання відбулось нагородження волонтерів – громадських діячів. Подяки Вченої ради ДДУВС отримали Віталій Жеганський, Юрій Михалусь, Юліана Недокус та Анна Кириченко.