Курсанти ДДУВС вдосконалюють цифрові навички

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ перевірили цифрову грамотність. Майбутні правоохоронці приєдналися до тестування «Цифрограм 2.0» для громадян, впровадженого Міністерством цифрової трансформації України.

Свої компетентності оцінювали у шести сферах: основи роботи з комп’ютером та мережею «Інтернет», інформаційна грамотність, створення цифрового контенту, безпека у цифровому середовищі, а також вміння комунікувати та розв’язувати проблеми у цифровому суспільстві. Тест складали на порталі «Дія. Цифрова освіта».

Здобувачі стверджують: тестування допомагає виявити слабкі місця у цифрових навичках, на які варто звернути увагу в майбутньому. Адже широке застування цифрових технологій – і в сфері освіти зокрема – вимагає постійного вдосконалення та підвищення відповідних компетентностей.

За результатами тесту усі учасники отримали відповідні сертифікати.