Пам’ять та історія: у ДДУВС пройшли заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників курсанти ДДУВС поклали квіти до Монументу Вічної Слави та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Участь у заходах взяли здобувачі вищої освіти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

У рамках тематичних заходів курсанти зустрілися з працівником Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького, старшим науковим співробітником Віталієм Соловйовим. Він розповів курсантам про День звільнення України від фашистських загарбників у розрізі сучасних подій. Здобувачі вищої освіти дізналися про історичні контексти та паралелі Другої світової війни та сьогодення.

Курсанти, що взяли участь у вшануванні, запевнили: такі зустрічі, особливо під час повномасштабної російської агресії, один з необхідніших елементів для збереження історичної пам’яті, виховання патріотизму та свідомості молодого покоління.