В Автошколі для осіб з інвалідністю продовжуються тренування з контраварійного водіння

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся черговий тренінг із контраварійного водіння для військовослужбовців. Заняття проведено на автомобілях з ручним керуванням.

Під час тренінгу було відпрацьовано навички водійської майстерності та виконано відповідні габаритні вправи. Зокрема – заїзд, розворот та виїзд в умовах обмеженого простору; рух «змійкою» прямо та заднім ходом, а також стабілізація автомобіля під час занесення з використанням спеціального тренажеру.

Набуті навички будуть корисними під час керування транспортними засобами у осінньо-зимовий час.

Автошкола для осіб з інвалідністю з березня 2023 року активно працює у ДДУВС та вже має випускників, що отримали водійське посвідчення категорії «В». Серед учнів – військовослужбовці, які тримали поранення в результаті агресії рф.

Наступним кроком на шляху до активної взаємодії з цільовими групами є отримання Автошколою акредитації на навчання водіїв автомобілів повною масою 3,5-7,5 тон (категорія С1). Для випускників Автошколи у ДДУВС – це нагальна можливість подальшого розширення можливостей.