Майстер-клас «Застосування технічних прийомів айкідо правоохоронцями при затриманні правопорушника»

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшов майстер-клас з айкідо під керівництвом кваліфікованих спортсменів.

Метою заходу стало опанування технічних прийомів бойового мистецтва, що застосовуються поліцейськими при затриманні правопорушника. Демонстрацію технік здійснювали учасники громадської організації «Центр Сідзен» Олександр Лисенко та Сергій Шелест: обидва є володарями 2-го дану (ступеню) з айкідо.

Зокрема, запрошені гості показали, як правильно захищатися при погрозі пістолетом, палицею та ножем.

Відпрацювати зазначені прийоми здобувачі змогли у парах, під керівництвом та настановами спортсменів.

Отримані знання допоможуть захистити себе у екстремальних та небезпечних ситуаціях, нейтралізувати раптовий напад та отримати повний контроль над порушником.