Творчі вихідні: курсанти ДДУВС відвідали художню виставку

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали художню виставку «Барви душі моєї». Експозицію з роботами авторства Анжеліки Сльозки відкрили днями у дніпровському «Будинку мистецтв».

«Барви душі моєї» – перша персональна виставка художниці з Вугледара. Вона об’єднує близько півсотні її малюнків, серед яких панівне місце займає живопис. Майбутніх правоохоронців особливо захопили натюрморти з квітами, барвисті та яскраві. Серед інших зображень – пейзажі, абстракції та роботи у змішаній техніці.

Художниця не приховує: творчість допомагає їй переживати непросте випробування війною, зокрема, чекати з фронту чоловіка-військового. Курсанти ж зазначають, що мистецтво у всіх його формах надихає та підвищує моральний дух нації, відволікає громадян від непростих та подекуди травмуючих подій.