Курсанти ДДУВС волонтерили на міському спортивному заході

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ доєдналися до міського забігу «Кодацький Трейл» – у ролі волонтерів. Захід організовано ГО «Start Dnipro» з метою популяризації активного способу життя.

Учасники змагалися на двох дистанціях, 6 і 12 км. Старт відбувся в одній з лісопаркових зон міста, а сама траса пролягала по бездоріжжю. Майбутні правоохоронці слідкували за дотриманням правопорядку, направляли людей на трасі, роздавали воду та фрукти на фініші. Курсанти взяли участь і у церемонії нагородження переможців.

Організатори висловили глибоку подяку здобувачам за активність та залученість у спортивне життя міста. Частину коштів, зібраних від продажу стартових пакетів, «Start Dnipro» передасть на потреби ЗСУ.