Досвід практиків – для якісного навчання психологів у ДДУВС

До лекційного заняття з дисципліни «Анатомія та фізіологія людини» для здобувачів вищої освіти першого курсу кафедри психології та педагогіки ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС долучився провідний фахівець психоневрологічного відділення дніпровської санітарно-медичної частини №1 Дмитро Ратушний.

Заняття пройшло на локації «Кризова кімната, дружня до дитини». Дмитро Ратушний розповів про роботу клінічних психологів. За його словами, такий фахівець повинен вміти встановлювати психологічний контакт із пацієнтами в клініці, обирати адекватні методи психодіагностичного обстеження. Практик розповів про особливості надання психологічного супроводу та психокорекції для всіх категорій хворих.

Дмитро Ратушний наголосив, що наукове використання психодіагностичних методів є можливим за умови наявності психологічних знань, та акцентував, що клінічні психологи мають вміти надавати послуги із психологічної реабілітації для учасників бойових дій та їхніх сімей.