Донорство рятує життя: представники «Академії поліції» здали кров для поранених

Новини «Академії поліції», Новини університету

Слухачі ЗЦППП «Академія поліції» (м. Запоріжжя) Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у донації крові. Загалом кров здали 30 осіб.

Для слухачів запорізької «Академії поліції» ДДУВС донорство стало почесним обов’язком, який вони з честю виконують, адже під час воєнних дій донорська кров є дієвим способом врятувати бійців, які зазнали поранення.

Представники закладу є активними донорами і часто беруть участь у донаціях крові. Додатково ця процедура тренує організм, змушуючи його самооновлюватися, а стимуляція кровотворення приводить до поліпшення емоційного стану людини та профілактує захворювання серцево-судинної системи.

Донорське волонтерство майбутніх запорізьких поліцейських продовжиться й надалі.