Єдність заради Перемоги: Запорізька «Академія поліції» взяла участь у Марафоні Незламності

Новини «Академії поліції», Новини університету

Всеукраїнський Марафон Незламності пройшов днями і в Запоріжжі. Від ЗЦППП «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ участь взяли 140 осіб.

Марафон відбувся на підтримку Збройних Сил України. Постійний та перемінний склад «Академії поліції» ДДУВС на чолі з директором Миколою Назаренком пробігли п’ять кілометрів.

За словами учасників, вони присвятили цей захід загиблим героям війни, яку російська федерація веде проти України.

«Спорт – це завжди життя. Заняття фізичною активністю надають поліцейським наснаги, сили та впевненості у собі. А значить – і енергії для майбутньої Перемоги!», – наголосив директор Центру Микола Назаренко.