Курсант ДДУВС Денис Лушпаєв відзначений нагородою Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Керівники Дніпропетровської обласної державної адміністрації-обласної військової адміністрації привітали спортсменів, які представили область у змаганнях різного рівня. Серед них – курсант ДДУВС Денис Лушпаєв.

Курсант ДДУВС Денис Лушпаєв брав участь у чотириденному Чемпіонату світу з ММА, який пройшов в Абу-Дабі цього року на початку серпня. Українська збірна вийшла з нього переможцем, виборовши загальнокомандне перше місце. Одна з медалей Чемпіонату – на рахунку Дениса, він виборов «срібло».

Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов привітав Дениса Лушпаєва з визначним спортивним здобутком та вручив пам’ятний подарунок – годинник.

«Приємно знати, що мої спортивні заслуги визнають та відзначають на такому високому рівні. З честю носитиму цей подарунок! Надалі планую прославляти ім’я Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на спортивній арені», – наголосив курсант Денис Лушпаєв.

Вітаємо Дениса Лушпаєва
та бажаємо наснаги та нових перемог!