У ДДУВС відзначили День юриста

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте шикування до Дня юриста.

Урочисте шикування розпочалось із проходу прапороносної групи. Пролунав Державний гімн України, всі присутні вшанували пам’ять полеглих захисників хвилиною мовчання.

Курсантів і науково-педагогічний склад університету з Днем юриста вітав перший проректор Олександр Юнін.

«День юриста в Україні набув нового значення: це люди, які стоять на варті свобод української нації. Бажаю здобувачам вищої освіти сумлінно навчатися, а викладачам – постійно підвищувати свій професійний рівень. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість!

Я переконаний, що нинішні курсанти за декілька років вийдуть зі стін університету висококваліфікованими фахівцями, якими будемо пишатися і ми, і їх майбутні колеги», – акцентував Олександр Юнін.

Завершився захід проходженням викладачів і курсантів урочистим маршем.

Довідково: День юриста встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97.