Візит Радника – уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності до ДДУВС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відвідала Радник – уповноважений Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна. У рамках робочого візиту оглянуто відповідність умов, які створені для осіб з інвалідністю у ЗВО.

Під час візиту Тетяну Ломакіну супроводжувала заступниця голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації Ірина Грицай.

В ході робочого візиту було оглянуто інтерактивний клас автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС та автомобілі із ручним керуванням, що використовуються для навчання.

Тетяна Ломакіна та Ірина Грицай поспілкувалися з військовослужбовцями, які підвищують рівень водійської майстерності та надають рекомендації щодо удосконалення системи підготовки та технічного забезпечення транспортних засобів.

У рамках Національної стратегії з безбар’єрності МВС продовжує реалізовувати проєкти, направлені на доступність послуг для людей з інвалідністю.

Тетяна Ломакіна відзначила, що безбар’єрність є трендом сучасного цивілізованого суспільства.