Щирі співчуття: пішов з життя перший Міністр внутрішніх справ України Василишин Андрій Володимирович

12 жовтня 2023 року у віці 90 років пішов з життя перший Міністр внутрішніх справ України (1990-1994 рр.), Радник Міністра внутрішніх справ України, Президент Української секції міжнародної поліцейської Асоціації, генерал внутрішньої служби України ВАСИЛИШИН Андрій Володимирович.

Колектив університету та члени осередку ДДУВС Української секції міжнародної поліцейської Асоціації висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Андрія Володимировича Василишина.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ завжди буде пам’ятати Андрія Володимировича як великодушну людину та мудрого керівника, який усе життя присвятив службі в Міністерстві внутрішніх справ, та прагнув, аби законність і правопорядок сприймалися як непорушні норми нашого життя.

Вічна памʼять!