Випуск слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС

Новини «Академії поліції», Новини університету

Урочиста церемонія випуску слухачів відбулася на стройовому плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Відсьогодні 45 випускників центру поповнять лави Національної поліції України.

Проректор ДДУВС полковник поліції Ігор Луговий привітав випускників із закінченням навчання та підкреслив, що підрозділи Національної поліції України отримають чергове гідне поповнення. Ігор Луговий впевнений, що випускники будуть зразково виконувати свій службовий обов’язок та з гідністю нести високе звання працівника поліції.

З вітальними словами та настановами до випускників звернулись директор «Академії поліції» Микола Назаренко та заступник начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області полковник поліції Андрій Кулініч, який подякував університету за якісну підготовку фахівців.

У рамках заходу випускникам вручили дипломи.

На завершення заходу, карбуючи крок, поліцейські пройшли перед керівним складом та гостями урочистим маршем.