Курсанти ДДУВС спробували свої сили у тематичному квесті

Іспит на спритність і логіку! У рамках вихідного дня курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали квест-кімнату за мотивами кінофільмів.

Майбутні правоохоронці виконували завдання з пошуку предметів, оперативно вирішували складні логічні загадки. Швидко зорієнтуватися у закритих темних приміщеннях допомогли знання з університету – зокрема, тактика пересування у малих групах та контакт-прикриття. Ключі ж відшукали завдяки відмінному рівню англійської.

«Стали в нагоді навички з тактико-спеціальної підготовки, спеціальної фізичної підготовки, професійно-психологічної поліцейської підготовки та стресостійкості. Гнучкість та сила знадобилися для відкриття дверей, шаф і тумб. Під час проходження квесту розвивали швидкість реакції, на практиці застосували алгоритм дій у стресовій ситуації», – розповідає курсант Олександр Шевченко.

Командна згуртованість дала свої результати: здобувачі успішно подолали всі перешкоди та вибралися з квест-кімнати.