Сучасна історія міста: курсанти ДДУВС завітали до дніпровського музею

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відвідали Музей історії Дніпра. Він розташований у Будинку губернатора, який є пам’яткою архітектури національного значення.

Під керівництвом екскурсовода майбутні правоохоронці обійшли 5 експозиційних залів, кожен з яких висвітлює певну сферу міського життя.

Побачили зразки катеринославської цегли, ліпнину та піаніно початку ХХ ст., історичні документи та медичне обладнання. Більшу частину колекцій тут зібрано самими дніпрянами.

Окрім традиційних експозицій, курсанти оглянули інтерактивні інформаційні панелі та навіть сфотографувалися з мультимедійним Олександром Полем.

Від візиту залишилися у захваті: кажуть, знати історію рідного міста – це «маст-хев» не лише для майбутнього поліцейського, а й для кожного пересічного громадянина.