«Це була моя мрія з дитинства»: слухач Автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС Владислав здобуває практичні навички керування

Владислав навчається в Автошколі для осіб з інвалідністю, що діє на базі ДДУВС. Проєкт МВС України реалізували в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Владислав з Нікополя, та через війну чоловік переїхав у Дніпро: саме тут у нього з’явилась можливість реалізувати свою давню мрію – навчитися керувати автомобілем.

«Мені запам’ятався момент, коли я перший раз поїхав на задній передачі. Було дуже лячно, але інструктор мене підтримував та радив, як правильно їхати, все пояснив чітко. Дякую інструкторам, керівництву автошколи та університету, всім, хто допомагає цій автошколі, за такий момент в житті, за мрію, яка здійсниться», – підкреслив слухач.

Хлопець вже успішно склав теоретичний іспит і тепер проходить курс з практики.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: t_astahova_t@ukr.net.

Автошкола для осіб з інвалідністю діє на базі ДДУВС за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26.

Деталі за телефоном : +38 (067) 636 – 97 – 40.