«FAMILY DDUVS»: дослідження процесу формування самоідентифікації

В рамках проєкту «FAMILY DDUVS» була проведена зустріч з курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Цього разу учасниками тренінгу стали першокурсники.

Керівниця відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ДДУВС Наталія Карнаух разом з учасниками заходу досліджували процес формування самоідентифікації, а також розуміння своєї «Я-концепції». Зокрема, курсанти розглянули, як ідентифікація особистості пов’язана з соціальними нормами та стереотипами, розібрали приклади, поділилися життєвим досвідом, виконали практичні завдання.

Нагадаємо, що такі зустрічі проводяться в рамках проекту у ДДУВС щотижня: виховна робота проводиться з метою підвищення мотивації до навчання та особистісної реалізації здобувачів вищої освіти під час навчання в університеті.