Психологи ДДУВС провели заняття із самодопомоги під час повітряних тривог

Фахівці відділення психологічного забезпечення ДДУВС провели заняття зі здобувачами вищої освіти: навчали методам самодопомоги та стабілізації психоемоційного стану під час повітряних тривог.

Психологами відділення психологічного забезпечення підготовлено цикл практичних занять для здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У рамках курсу студентів навчають перевіреним та ефективним методам стабілізації психоемоційного стану під час повітряних тривог, візуальній діагностиці стану інших, в тому числі – правилам психологічної допомоги.

Під час занять здобувачі вищої освіти можливість відпрацювати будь-яку ситуацію, яка їх цікавить, та обговорити психологічні стани людини.

За словами фахівців, такий формат занять викликає велику зацікавленість у всіх учасників, мотивує студентів формувати більшу кількість питань до психологів та отримувати кваліфіковані відповіді.