Курсанти ДДУВС постійно підвищують рівень екологічної свідомості

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ стають постійними учасниками та ініціаторами різноманітних екологічних заходів.

В рамках екологічного заходу «Годівничка для птахів своїми руками» курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції виготовили годівнички, які розвісили на території університету. Ініціатором акції став провідний фахівець старший лейтенант поліції Олександр Солонько. Одну з годівничок курсанти зробили символічною, у вигляді поліцейської дільниці.

Крім того, на постійній основі майбутні поліцейські займаються озелененням території. Вони висаджують молоді саджанці клену, горіха та інших дерев.

Подібні заходи планують перетворити на університетську традицію. Вона сприятиме пробудженню екологічної свідомості серед здобувачів вищої освіти.