У ДДУВС – зустріч курсантів із бійцем Української добровольчої армії

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла зустріч курсантів-першокурсників із українським військовим. Він є батьком однієї зі здобувачок та бійцем 3-го окремого батальйону «Волинь» Української добровольчої армії.

У ході бесіди військовий розповів про те, як змінилося його життя із початком повномасштабного вторгнення. Поділився з курсантами бойовим досвідом, який він продовжує здобувати на Запорізькому напрямку, а також реаліями війни. Відзначив мужність та героїзм українських бійців під час захисту та звільнення окупованих територій.

Окремою темою зустрічі стало волонтерство: військовий наголосив, що для фронту вкрай важлива постійна підтримка з тилу. Курсанти, у свою чергу, ознайомили гостя із тими ініціативами, до яких систематично долучаються у вільний від навчання час – пошив подушок та плетіння маскувальних сіток, гуманітарні збори, донорство крові тощо.

Захід пройшов у теплій та невимушеній атмосфері, сприяв підвищенню відчуття патріотизму майбутніх правоохоронців.