«FAMILY DDUVS»: емоційний стан та відновлювальна комунікація

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла чергова зустріч в рамках проєкту «FAMILY DDUVS».

Керівниця відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ДДУВС Наталія Карнаух переконана: підтримка емоційного стану є дуже важливою в нинішній час. Саме тому на черговій зустрічі учасників проєкту «FAMILY DDUVS» обговорювали актуальний емоційний стан, його підтримку та відновлювальну комунікацію.

Зустріч складалася з цікавих моментів життя, освітніх буднів та розповідей про участь у позанавчальних заходах.

Зустрічі в рамках проєкту «FAMILY DDUVS» проводяться щотижня – для підвищення мотивації курсантів до навчання та особистісної реалізації здобувачів вищої освіти.