Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Дніпропетровській області зустрівся з першокурсниками ДДУВС

Михайло Карпенко провів зустріч зі здобувачами вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Михайло Карпенко ознайомив майбутніх правоохоронців з основними напрямами діяльності Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, зокрема, реалізацією функцій національного превентивного механізму в Україні за моделлю «Омбудсман+», міжнародними стандартами дотримання прав людини.

Під час зустрічі розглянуто випадки порушень прав людини та їх поновлення на прикладі реальних кейсів Національного превентивного механізму.

Михайло Карпенко зазначив, що в умовах сьогодення надважливо приділяти увагу формуванню культури поваги до прав людини та людської гідності.